Літосфера. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Діаграма глибинної будови Землі за геофізичними даними (швидкості поздовжніх та поперечних сейсмічних хвиль, розрахункова густина речовини, температура та тиск). Літосфера позначена буквами LS Літосфе́ра (від дав. -гр. Ґрунти України. Коли земля перетворюється на пустелю. Коли земля перетворюється на пустелю КАЖУТЬ, що майже у 100 країнах земля помалу перетворюється на пустелю.
Це позначається на житті понад 900 мільйонів чоловік і зумовлює зменшення світового доходу приблизно на 42 мільярди доларів США щорічно. Найбільших втрат зазнають бідні регіони (у загальному списку уражених країн — 81 країна, що розвивається), проте опустелювання загрожує країнам на будь-якому континенті. У Програмі Організації Об’єднаних Націй з навколишнього середовища (ЮНЕП) опустелювання назване «однією з найважливіших глобальних проблем довкілля».
Стан українських ґрунтів стає проблемою екологічної безпеки країни — SuperAgronom.com. Презентація на тему Забруднення ґрунтів. Шість причин, через які проблему забруднення ґрунтів не можна ігнорувати. Сьогодні, 5 грудня, відзначають Всесвітній день ґрунтів.
Таким чином ще у 2002 році, коли було ініційовано відзначення такого дня Міжнародним конгресом ґрунтознавців, у ФАО вирішили привернути увагу людства до значення ґрунтів як одного з найважливіших компонентів продовольчої безпеки та здоров’я екосистем, а також життєво важливого джерела благополуччя людей. Ґрунт — це не поновлюваний ресурс, тобто в разі втрати або деградації його неможливо відновити в термін, який можна порівняти з тривалістю людського життя, нагадує портал Продовольчої і сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй. NB: Стан ґрунтів впливає на їжу, яку ми їмо, воду, яку ми п’ємо, повітря, яким ми дихаємо, на наше здоров’я і на здоров’я всього живого на Землі. Без здорових ґрунтів ми не зможемо вирощувати продовольство. Адже, за оцінками, 95 відсотків того, що ми їмо, прямо або побічно отримуємо з ґрунту. ФАО наводить основні причини, за якими проблему забруднення ґрунтів не можна недооцінювати: Заходи бібліотек до Міжнародного дня Матері-Землі та Дня довкілля.
Традиційними в бібліотеках стали заходи до Міжнародного дня Матері-Землі та Дня довкілля.
Заходи щодо екологічного виховання учнів школи. Досвід роботи школи з екологічного виховання учнів. Створюючи загрозу природі, ми загрожуємо самим собі.
В. Сухомлинський писав із цього приводу: «Поняття «природа» - єдине ціле. У цьому своя гармонія та постійність, взаємозв'язки та залежності; вона - джерело буття й суть буття, вона єдина й нерозривна з людиною. Кожний з нас - природа, що стала людиною. Людина доти могутня й непереможна, доки вірна законам природи - пізнаним і непізнаним, не нею встановленим... Настав час керуватись у наших діях правилами екологічного гуманізму, основна ідея якого: людина є лише часткою Природи та Космосу, із законами та силами яких вона повинна рахуватись.
Це світорозуміння, яке включає в себе і свідоме ставлення до всього сущого, і його активний захист. Екологічне виховання у школі слід починати з молодшого шкільного віку. На жаль, у навчальних програмах на вивчення тем екологічного спрямування відводиться досить мало часу, отож, більше уваги даним темам можна приділити в позакласній роботі. Місячник екології у школі (приклади заходів) В рамках тижня довкілля та природоохоронної роботи місячника екології для учнів 5-10 класів проведено багато цікавих заходів, спрямованих на формування екологічної свідомості, екологічної безпеки та сталого розвитку. заходів місячника екології.
Що трапляється з ҐРУНТОМ? і чому це ВАЖЛИВО! Ґрунт. Відео для дітей. Три пластиковые бутылки или круговорот пластмассы в природе. Мультик " человек и Земля" Щоб грунти родючими та щедрими були, будь господарем, людино, на своїй землі! (сценарій) Віртуальна виставка з екології. Екологія розповідає про ту реальність, в якій ми живемо і застерігає про те, що може бути через кілька років.
Природа - наше багатство, зберегти це багатство для наступних поколінь - наше завдання і наш обов'язок. Важливість вивчення екологічних проблем і природоохоронної діяльності в сучасному світі постійно наростає. Провідні природничонаукові дослідники цілком справедливо підкреслюють, що ліквідація глобальної екологічної кризи є найважливішим завданням сучасної цивілізації. На рубежі століть відбулися значні зміни в суспільній свідомості. Ці зміни стосуються поглядів на майбутнє людства у зв'язку з погіршенням глобальних екологічних умов, низкою негативних подій і їх тяжкими наслідками для навколишнього середовища і населення.
Екологічний календар. Січень 11.01. – День заповідників і національних парків.
Інформаційні списки з екології. Бібліографія & вебліографія - бібліотека-філія. Екологія 1) Людина і природа : трагедія чи ідилія : [сценарій театрального дійства для шкільного театру] // Позакласний час . – 2012. - № 23- 24. – С. 23 – 38. 2) Врятуймо нашу Землю!
: [екологічний тренінг] // Позакласний час . – 2012. ¬– №13-14. – С. 47 – 49. 3) Шумлять дерева мого краю : [екологічний проект] // Розкажіть онуку. – 2012. - №9 -10. – С .6 – 16. Бібліотека - осередок екологічного виховання. Цікаві факти про ґрунт. Ґрунт, це багатство, дароване нам природою, саме завдяки йому людина і тваринний світ забезпечені їжею, а промисловість, яка дедалі більше розвивається в різних галузях — сировиною.
Бруд під ногами має колосальне значення практично в кожному аспекті нашого життя й бере участь у таких процесах як зберігання та фільтрування води, кругообіг поживних речовин, регулювання клімату, розкладання, запобігання повеней тощо. Як утворився ґрунт? Спочатку поверхня Землі була лише голою кам’яною пустелею. Всесвітній день грунту. Земля-годувальниця (срібна монета)
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.